Szukaj :
WITAMY
Doradztwo personalne
Od rekrutacji po efektywną pracę
Działania zespołu ds. outplacementu
Specyfikacja osobowa pracownika etapem poprawnego procesu rekrutacji
Curiculum vitae
List motywacyjny
Test na Inteligencje IQ
Oferty pracy
Dołącz ofertę

+ PARTNERZY

Login :
 
Hasło :

+ NEWSLETTER

Zapisz e-mail :

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy. Szanujemy Twoją prywatność.
Firma PIFH Sp. z o.o.nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz sie wypisać:

Usuń e-mail :
Strategie rozwoju firmy » Doradztwo personalne

List motywacyjny
 
List motywacyjny ( WZÓR)
 
Katarzyna Kowalewska
ul. Kwiatowa 6/8
87-100 Toruń
Tel. stac. (056) 66-34-880
Tel. kom. 0600 345 655
E-mail: katarzyna.kowalewska@wp.pl
Szanowna Pani
Edyta Mikołajska
Dyrektor personalny
POLTEL S.A.
Toruń, ul. Moniuszki 10
 
Szanowna Pani,
 
W odpowiedzi na ogłoszenie (nr ref. 25/06), które ukazało się w lokalnej gazecie „Nowiny” 2 listopada br., chciałam przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko asystentki dyrektora personalnego.
 
Jestem przekonana, że jestem odpowiednią kandydatką na to stanowisko, ponieważ jestem osobą dobrze zorganizowaną, potrafię pracować pod presją czasu, jestem komunikatywna i dyspozycyjna. Miałam okazję wykorzystać te umiejętności organizując już trzykrotnie Targi Pracy na uczelni, którą właśnie w tym roku ukończyłam (z wynikiem celującym). Do moich zadań na Targach Pracy należało wyszukanie, zachęcenie i zaproszenie do wzięcia udziału w Targach firm poszukujących pracowników, koordynacja wszystkich działań logistycznych w czasie. Dzięki mojemu zaangażowaniu, liczba wystawców corocznie zwiększała się o ok. 15%.
 
Moim dodatkowym atutem jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, którą miałam okazję zweryfikować i doskonalić podczas praktyk w Wielkiej Brytanii. Mówię płynnie oraz dobrze piszę w tym języku. Umiem także bardzo dobrze obsługiwać komputer, znam programy biurowe, takie jak: Word, Excel, Power Point.
 
Bardzo zależy mi na zatrudnieniu w Państwa firmie, ponieważ moim celem zawodowym jest praca w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie. Uważam, że moje wykształcenie, predyspozycje oraz dotychczasowe doświadczenia zawodowe mogłabym z powodzeniem wykorzystać w Państwa firmie, wnosząc przy tym dodatkowe pomysły związane z organizacją pracy działu personalnego.
 
Mam nadzieję, że moja aplikacja zainteresuje Państwa i będę mogła zaprezentować swoją kandydaturę osobiście.
 
Z poważaniem
Katarzyna Kowalewska
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r., Dz.U. Nr 133, poz. 833).
 
Copyright © 2018 PIFHPROFIT
Wszelkie prawa zastrzeżone